Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
6
24.02.2009, 09:43
Polonia-Wisła
Skład
awełek Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek,,,Diaz Jirsak , Sobolewski,Małecki,Brożek paw. Boguski
Zmiany:Ćwielong, Beto, Cantoro
Wynik:0:2
Bramki:Małecki Ćwielong
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek