Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4213
Stary 24.02.2009, 09:18
flamengista napisał(a):Wyświetl post
...
Zdaje się, że była u nich informacja o pozyskaniu przez Wisłę nowego sponsora, choć nie wiem jednak jak bardzo była eksponowana na stronie głównej portalu.
Gazeta.pl jest najzwyczajniej takim samym portalem jak pozostałe 4 z "wielkiej piątki" i tak jak one manipuluje nagłówkami aby uzyskać więcej kliknięć w swoje podstrony. Ostatnio pada na Lecha, bo dzięki sukcesom w P. UEFA cieszy się teraz największym zainteresowaniem w polskim internecie.

Co do nowego sponsora Ekstraklasy to bardzo dobra wiadomość. Szkoda jednak, że stracono pół roku, kiedy kluby nie zyskiwały żadnych pieniędzy bo nie było żadnego sponsora tytularnego.
Ciekawe ile kasy zapłaci Grupa Żywiec. przed sezonem Orange proponował 45 mln zł za 3 lata, o 14 mln więcej niż zapłacił poprzednio, jednak oczekiwania były wyższe.
W sytuacji kryzysu gospodarczego trudno uzyskać więcej. Taka kwota to byłby spory zastrzyk finansowy dla klubów.
Odpowiedz cytując