Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.02.2009, 08:58
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0-2

Skład: Pawełek-Baszczyński,Cleber,Głowacki, Piotr Brożek- Małecki,Sobolewski,Marcelo,Diaz- Paweł Brożek,Boguski

Zmiany: Cwielong,Zieńczuk,Beto

Bramki: Paweł Brożek,Diaz
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.02.2009 o godz. 09:00.