|
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0-2
Skład: Pawełek-Baszczyński,Cleber,Głowacki, Piotr Brożek- Małecki,Sobolewski,Marcelo,Diaz- Paweł Brożek,Boguski
Zmiany: Cwielong,Zieńczuk,Beto
Bramki: Paweł Brożek,Diaz
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.02.2009 o godz. 09:00.
|