Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.02.2009, 08:03
Wisła Kraków-Polonia Bytom 1:0

Skład: Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Pi.Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Diazi - Pa.Brożek, Boguski

Zmiany: Ćwielong, Beto, Cantoro

Bramka: Pa.Brożek