Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.02.2009, 06:49. Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Ruszamy z piątą edycją naszej zabawy. Zasady i regulamin, a także dyskusja na temat konkursu - tutaj.
Można już typować mecz z Polonią, jak zawsze zaliczone będą tylko typy oddane przed podaniem meczowej kadry.

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia
Ostatnio edytowane przez gregor07 : 24.02.2009 o godz. 06:57.