Angmir napisał(a):

|
Ma ktoś jakieś info jak będzie wyglądało logo żywca czy innego Piwka na naszych koszulkach z tytułu sponsora rozgrywek ?
|
No jak nie wiadomo jeszcze kto będzie sponosrem rozgrywek to jak mamy wiedzieć jak będzie wyglądało logo sponsora tytularnego ligi. Sam sobie wymyśl jak bedzie wyglądało.