|
Cos takiego na jutro....Rozpis 4/6 za 30zł....
Lyon - Barcelona -1x
Fulham - Swansea-1
Eisbaren - Sinupret-1
Linkoepings - Sodertalje-1
Acasuso J. - Dabul B.-1
Real M. - Liverpool-1
Jak oceniacie?
Ostatnio edytowane przez MISTA92 : 24.02.2009 o godz. 01:19.
|