Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
471
23.02.2009, 22:52
mic
napisał(a):
Proud
napisał(a):
powiedzcie mi ostatecznie...po ilu meczach zamykają sektor A/B
Proud: po derbach
dywan tam bedzie?
kalashnikov2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalashnikov2
Znajdź inne posty napisane przez kalashnikov2