Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)
Offline
#
470
23.02.2009, 22:30
Ludzie opanujcie sie karnety sa i beda! Do tej chwili nie poszlo tyle ile pisalo, zapytajcie sie przy kupnie karnetu...
Kołek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kołek
Znajdź inne posty napisane przez Kołek