Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1326
23.02.2009, 22:29
http://www.sport.pl/sport/12,65025,6...owodzenia.html
obejrzyjcie koniecznie
tak niech leo odpocznie psychicznie, a natchnienie i satysfakcje odnajdzie w Holandii
chyba mu sie lejce pomylily
Przemo12
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Przemo12