7 kotów napisał(a):

ktos chce cd-key ?
mam oryginalna plyte, a na macintoshu nie jest wymagana zadna rejestracja.
wysle wieczorem z domu, bo teraz nie mam jak.
oczywiscie za darmo.
|
Priv poszedł

Ja jakoś ostatnio nie grałem w żadne gry, teraz włączyłem 08 i stwierdzam że pora zacząć grać w 09.
