Wyświetl pojedynczy post
Barthez
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 23.02.2009, 22:27
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
ktos chce cd-key ?
mam oryginalna plyte, a na macintoshu nie jest wymagana zadna rejestracja.
wysle wieczorem z domu, bo teraz nie mam jak.

oczywiscie za darmo.
Priv poszedł
Ja jakoś ostatnio nie grałem w żadne gry, teraz włączyłem 08 i stwierdzam że pora zacząć grać w 09.
Odpowiedz cytując