Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4204
Stary 23.02.2009, 22:14
Heineken Ekstraklasa.
Nieżle by było .Ale nazwa jest nieważna.Ważna jest zawartośc czyli to jak nasi kopacze będą w tej xyz Ekstraklasie grać.
Odpowiedz cytując