Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Czopens
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
8717
23.02.2009, 21:51
brasilia79
napisał(a):
2 napastników: Beto i Ćwielong
środkowy pomocnik: Garguła
od lipca ale jest
a co do bramkarza i skrzydłowego: nie wszystko da sie załatwic
Okienko jeszcze jest otwarte i wierze, że przynajmniej jednego zawodnika JB jeszcze załatwi .
Czopens
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Czopens