Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1554
Stary 23.02.2009, 21:45
Mam tylko pytanie. Przeglądałem fotki z oficjalnej i na 15 zdjęciu zaniepokoiła mnie ta "górka" zrobiona z chudego betonu. A praca faktycznie idzie szybko, bo jak patrzylem na kamerke to w ciągu 15 minut 3 samochody wyjechały z placu.
Odpowiedz cytując