Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 23.02.2009, 21:28
Cytat:
nazwa ligi powinna byc jedna( tak jak na przyklad w Anglii)(...)
W Anglii drogi Grzesiu to liga się nazywa "Barclays Premier League" od nazwy sponsora.
I "Coca Cola Championship" (odpowiednik naszej I ligi) dla potwierdzenia.

Link do oficjalnej strony ligi angielskiej:
http://www.premierleague.com/page/Home/0,,12306,00.html
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 23.02.2009 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując