Cytat:
Grupa Żywiec SA nowym sponsorem Grupa Żywiec SA będzie nowym sponsorem Ekstraklasy SA. Umowa sponsorska zostanie podpisana w trakcie środowej konferencji prasowej.
- O szczegółach poinformuje prezes Andrzej Rusko na środowej konferencji w Hotelu InterContinental. Proszę mnie zrozumieć, ale na razie nie mogę zdradzić żadnych szczegółów - powiedział rzecznik Ekstraklasy Adrian Skubis.
W środę zostanie też zaprezentowana rozbudowana propozycja programowa Canal+ i plany stacji na najbliższe miesiące.
|
A tutaj dla odmiany:
Cytat:
Bez kibiców gości na stadionie Polonii w rundzie wiosennej Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN nie wyraził zgody na przyjmowanie przez klub z Konwiktorskiej kibiców gości w rudzie wiosennej sezonu 2008/2009 - poinformowała oficjalna strona Legii Warszawa - Legia.com.
W piśmie PZPN napisano m.in.: "Kluby będące gośćmi na stadionie w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej nie mogą prowadzić sprzedaży biletów swoim kibicom i organizować ich wyjazdów. Również KSP Polonia Warszawa SSA nie jest upoważniony do sprzedaży biletów zorganizowanym grupom kibiców przyjezdnych".
|
Stolica kraju, a oni nawet nie mają 2óch stadionów na miarę naszego Żywiec Ekstraklasa
