martinius028 napisał(a):

|
To nie jest głupi pomysł z tym Kazimierczakiem młody perspektywiczny był na wyspach .Koleś grał w młodzieżówkach polskich więc czemu nie? Myśle że od Cebanu nie był by gorszy.
|
To że jest jakis o nim news to nie znaczy od razu ze trzeba go kupic