Wyświetl pojedynczy post
MessiWisła4ever_tsw
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1773
Stary 23.02.2009, 21:12
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
To nie jest głupi pomysł z tym Kazimierczakiem młody perspektywiczny był na wyspach .Koleś grał w młodzieżówkach polskich więc czemu nie? Myśle że od Cebanu nie był by gorszy.
To że jest jakis o nim news to nie znaczy od razu ze trzeba go kupic

"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej".
Odpowiedz cytując