Wyświetl pojedynczy post
MessiWisła4ever_tsw
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8714
Stary 23.02.2009, 21:11
Dzięki temu okienku transferowym Skorża musi mieć ból głowy przy wystawianiu składuI jeszcze Singlar - Baszczyński
ale to nie z tego okienka

Pamietam też jak Pan Bednarz i Trener Skorża wypowiadali sie na temat transferów na samym poczatku okienka ,że potrzebujemy 2 napastników,skrzydłowego,środkowego pomocnika,bramkarza
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.02.2009 o godz. 22:18.

"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej".
Odpowiedz cytując