Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1772
Stary 23.02.2009, 21:08
To nie jest głupi pomysł z tym Kazimierczakiem młody perspektywiczny był na wyspach .Koleś grał w młodzieżówkach polskich więc czemu nie? Myśle że od Cebanu nie był by gorszy.
Odpowiedz cytując