Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 23.02.2009, 21:04
jesli nazwa zostanie zmieniona to bedzie jakas totalna wioska...
nazwa ligi powinna byc jedna ( tak jak na przyklad w Anglii) a nie co pol roku sie ja zmiania.. Idea, Orange, dupa rozmaryna..
ja wiem ze w Polsce sponsor zastrzega sobie prawo to tego ale to jest troche przesada...
takim sposobem to my sobie marki nie wyrobimy w Europie ( moze za duzo powiedziane z ta europa;P)
heh no ale jak maja dawac kase to trzeba jakos przezyc ta nazewnictwo..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując