Grupa Żywiec SA została nowym sponsorem Ekstraklasy SA. Umowa sponsorska zostanie podpisana w trakcie środowej konferencji prasowej. Tego samego dnia zostanie też zaprezentowana rozbudowana propozycja programowa telewizji Canal+ i plany stacji na najbliższe miesiące.
Tak więc, nasza Wisełka będzie występować w Żywiec Ekstraklasie. Osobiście nie przepadam za Żywcem, ale jak ich oferta była najlepsza to się ciesze, bo to kolejne pieniądze dla naszej drużyny
