Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4176
Stary 23.02.2009, 20:50. Żywiec Ekstraklasa nowym sponsorem naszej ligi.
Grupa Żywiec SA została nowym sponsorem Ekstraklasy SA. Umowa sponsorska zostanie podpisana w trakcie środowej konferencji prasowej. Tego samego dnia zostanie też zaprezentowana rozbudowana propozycja programowa telewizji Canal+ i plany stacji na najbliższe miesiące.

Tak więc, nasza Wisełka będzie występować w Żywiec Ekstraklasie. Osobiście nie przepadam za Żywcem, ale jak ich oferta była najlepsza to się ciesze, bo to kolejne pieniądze dla naszej drużyny
Odpowiedz cytując