Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1547
Stary 23.02.2009, 19:46
sądząc ze zdjęć z linków to gigantyczna robota odwalona. Praktycznie kończą wywozić ziemię z wanny utworzonej przez ścianki szczelinowe.
Tak na oko licząc - 100 metrów długie, 20 metrów szerokie, 8 metrów głębokie to daje 16 tysi metrów sześciennych , po średnio półtorej tony na kubik to 25 tys ton.
Można sobie to ciężarówki przeliczyć, jeśli się gdzieś kropnąłem to proszę o poprawkę.


Odpowiedz cytując