Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 23.02.2009, 18:33
Fernando Redondo napisał(a):Wyświetl post
. wydaje mi się że po prostu więzadła Garguły mogły być już w fatalnym stanie w tym kolanie. Kibice GKS mówią że już nie raz to kolano leczył. Tak więc pewnie prędzej czy później tej kontuzji by doznał.
Tu wszystko jest mozliwe - tak to ze moglo to sie stac ze wzgledu na zle treningi , badz niedostateczna rozgrzewke przed meczem.

Ja jestem ciekaw czy Gargula byl w ogole badany przed podpisaniem kontraktu.
Tak czy inaczej na rok mozemy w ogole zapomniec ze ktos taki jest graczem naszego zespolu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując