Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 23.02.2009, 18:21
[quote=7 kotów;680307]Tu nie ma co dawac w cudzyslow.
Gra sie nazywala ZYD i tak bylo chyba w calej Hucie.

- Grzesieeeek !!!
[otwierane okno]
- Coooooooo !!!!!
- Grasz w ZYYYDAAAAAAA ?!!
- Noooo !!
- To chodz na przedszkoleeee !!

obecnie w tej sytuacji - mandat za darcie mordy, prokuratura wszczyna dochodznie o promowanie faszyzmu, madnat za granie pod blokiem w piłe - i dziwić się ze dziecki siupią amfe teraz
Odpowiedz cytując