[quote=7 kotów;680307]Tu nie ma co dawac w cudzyslow.
Gra sie nazywala ZYD i tak bylo chyba w calej Hucie.
- Grzesieeeek !!!
[otwierane okno]
- Coooooooo

!!!!!
- Grasz w ZYYYDAAAAAAA

?!!
- Noooo !!
- To chodz na przedszkoleeee !!
obecnie w tej sytuacji - mandat za darcie mordy, prokuratura wszczyna dochodznie o promowanie faszyzmu, madnat za granie pod blokiem w piłe - i dziwić się ze dziecki siupią amfe teraz