Wyświetl pojedynczy post
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5998
Stary 23.02.2009, 17:37
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie jak to jest z Allegro.
1 Ile płaci sie miesięcznie?
2 Czy jak wystawiam przedmiot to musze iles zapłacic, jesli tak to ile
3 Czy za cos jeszcze płace ?
1. miesięcznie nie płacisz nic.
2. tak wystawiając przedmiot musisz zapłacić, ale to takie groszowe sprawy, drugi raz płacisz prowizję w momencie sprzedania tego przedmiotu.
3. za kupowanie nie płacisz żadnych dodatkowych opłat, jedynie w przypadkach, które napisałem wyżej.
Odpowiedz cytując