Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 23.02.2009, 17:31
damianek9202 napisał(a):Wyświetl post
Był ktoś dzis na stadionie?

Jak prace postepuja?
No ogólnie to cały czas do przodu cały czas, strają sie panowie starają
Na razie to tylko kopią i zalewają betonem.
Nic ciekawego
Odpowiedz cytując