Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
5995
23.02.2009, 17:18
fanTS1906
napisał(a):
www.dobreprogramy.pl
Próbowałem też linki nei działają nie wiem co jest:/ nawet ze strony Mocrosoftu nie mozna sciagnac
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91