mic napisał(a):

A to moze ja sie pochwale, zaczynajac od okregowki angielskiej, zdobylem mistrzostwo Anglii i Puchar UEFA (po odpadnieciu z LM) klubem Farsley Celtic
|
również zacząłem grać tym klubikiem..

narazie jest ciężko..
ile sezonow Ci to zajeło?