Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1222
Stary 23.02.2009, 17:17
mic napisał(a):Wyświetl post
A to moze ja sie pochwale, zaczynajac od okregowki angielskiej, zdobylem mistrzostwo Anglii i Puchar UEFA (po odpadnieciu z LM) klubem Farsley Celtic
również zacząłem grać tym klubikiem..
narazie jest ciężko..

ile sezonow Ci to zajeło?
Odpowiedz cytując