Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 23.02.2009, 17:10
Firo napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Liga Mistrzów teraz to jedno wielkie ryzyko, wszystko się może zdarzyc.
tez tak uwazam,dlatego jutro LM odpuszczam i stawiam hokej:

1.
Innsbruck - KAC 2
Herning - Aalborg 1

kurs:2,57
stawka:20
ew.wygrana:51,30

2.
Linkoepings - Sodertalje 1
Graz - Vienna x2
Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
Cracovia - Stoczniowiec 1

kurs:5,39
stawka:myśle nad tym jeszcze
ew.wygrana: -
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując