Firo napisał(a):

|
Dla mnie Liga Mistrzów teraz to jedno wielkie ryzyko, wszystko się może zdarzyc.
|
tez tak uwazam,dlatego jutro LM odpuszczam i stawiam hokej:
1.
Innsbruck - KAC 2
Herning - Aalborg 1
kurs:2,57
stawka:20
ew.wygrana:51,30
2.
Linkoepings - Sodertalje 1
Graz - Vienna x2
Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 1
Cracovia - Stoczniowiec 1
kurs:5,39
stawka:myśle nad tym jeszcze
ew.wygrana: -