Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 23.02.2009, 16:57
Dla mnie Liga Mistrzów teraz to jedno wielkie ryzyko, wszystko się może zdarzyc.
Dlatego za 15 minut Slavia Praga ma zacząc zwracac zainwestowane pieniążki
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując