Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
5993
23.02.2009, 16:54
gdzie moge sciagnac programy:
Windows Installer 3.1
NET. Framework 2.0
Wszystkie linki ktore znalazlem nie dzialaja:/
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91