Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.02.2009, 16:32
nie myl Prypetii zbudowanej z wielkiej płyty z architekurą lat powojennych do 1956-58- nawiązania do renesansu(attyki) sufir wysoko, układ przestrzenny miodzio, zieleń. każde osiedle sklepy, przedszkola, punkty usługowe .. -ja całe życie dzielnica 5 ale do NH jak najbardziej szacun wielki
Odpowiedz cytując