Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1206
Stary 23.02.2009, 16:31
Tylko my nie chcieliślmy Ettiena bo nie był w formie bo nie grał a Graguła nawet trenować nie będzie mógł;[

Cóż mamy pecha ale to nam nie przeszkodzi.
Odpowiedz cytując