Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8711
Stary 23.02.2009, 16:06
Sparingi to jedno a liga to drugie np. sądząc po bramkach strzelonych przez Brożka w okresie przygotowawczym można by stwierdzić że jest nie skuteczny a w lidze jakoś strzela.Z Beto moze być podobnie.Może być również tak iż Beto obrońcy będą kryli ze względu na jego wzrost a taki np. Ćwielong z główki bramke zdobędzie .Wszystko sie okarze po rozegraniu kilku meczy.Ja myśle że Beto to będzie wzmocnienie ale dopiero gdzieś tak na początek następnego sezonu lub koniec obecnego.

Żeby trzymać sie tematu to moim zdaniem podpiszemy najwyżej Kurto i Trela bedzie 3 bramkarzem a Kurto ME.
Odpowiedz cytując