Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 23.02.2009, 15:56
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Prezes idiota, "dziennikarze" kutasy, jakies ****a Piechniczki i Tomaszewskie
W tym to akurat ma racje, co nie zmienia faktu ze jego czas dobiega konca.Nie da sie byc trenerem, gdy wiekszosc energii poswieca sie na wojne z tym tałatajstwem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując