7 kotów napisał(a):

|
Prezes idiota, "dziennikarze" kutasy, jakies ****a Piechniczki i Tomaszewskie
|
W tym to akurat ma racje, co nie zmienia faktu ze jego czas dobiega konca.Nie da sie byc trenerem, gdy wiekszosc energii poswieca sie na wojne z tym tałatajstwem.