Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Czopens
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
8706
23.02.2009, 15:27
rafalek
napisał(a):
Transfery wielkiej szóstki
Czy nie uważacie, że jest to szczyt ignorancji?
Zdziwią się jeszcze, bo to my w tym roku w Maju świętujemy mistrza
!
Czopens
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Czopens