Gucio25 napisał(a):

A ja myślałam, że staruszek sam to wymyslił,,, Eh,,,
Dzięki za filmik.
ps. te stare zdjęcia,,, MAGIA! Mój tato jest fotografem,, Mam w cholerę fotografii z dzieciństwa wywoływanych w łazience,, Ale to była frajda się dostać do tej "ciemni" i podglądać,,, Eh,, Ja chcę być spowrotem malutka i żyć w latach 80

i nic a nic nie wiedzieć o świecie

.
I dzieci nie były małymi kopiami dorosłych w ubraniach różniących się tylko rozmiarem, których absolutnie nie wolno ubrudzić,,
Mała T:
