Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 23.02.2009, 10:16
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze - co to są usługi obce i dlaczego wynoszą aż 8 milionów, bo to jest horrendalna suma, tylko właśnie za co? (to są transfery "do"?)
To są usługi świadczone przez zewnętrznych dostawców.

Czyli te 8+ mln poszło na:
- firmy sprzątające,
- serwer strony oficjalnej
- firmę co odśnieża
- firmę co wozi autokarem
- organizatorów przelotów, zgrupowań pobytów, hotele itp.

i tak dalej.
Odpowiedz cytując