eye63 napisał(a):

|
Po pierwsze - co to są usługi obce i dlaczego wynoszą aż 8 milionów, bo to jest horrendalna suma, tylko właśnie za co? (to są transfery "do"?)
|
To są
usługi świadczone przez zewnętrznych dostawców.
Czyli te 8+ mln poszło na:
- firmy sprzątające,
- serwer strony oficjalnej
- firmę co odśnieża
- firmę co wozi autokarem
- organizatorów przelotów, zgrupowań pobytów, hotele itp.
i tak dalej.