|
Obama nigdy nie obiecywał wycofania wojsk z Afganistanu. Twierdził, że chce zakończyć konflikt w Iraku, by jednoznacznie i zdecydowanie rozwiązać kwestię terroryzmu, którego jądro stanowi pograniczne afgańsko-pakistańskie.
Za każdym razem podkreślał, zgodnie z decydentami NATO, że do walki z Talibami, potrzeba konkretnego zwiększenia środków w tamtym właśnie rejonie.
Co do filmu, to przecież nic nowego. Mamy kryzys, wiele warstw społecznych jest pogrążonych w niepokoju ( zwłaszcza w USA jest to widoczne), więc takie spiskowe teorie trafiają na podatny grunt...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|