Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.02.2009, 06:46
Obama nigdy nie obiecywał wycofania wojsk z Afganistanu. Twierdził, że chce zakończyć konflikt w Iraku, by jednoznacznie i zdecydowanie rozwiązać kwestię terroryzmu, którego jądro stanowi pograniczne afgańsko-pakistańskie.

Za każdym razem podkreślał, zgodnie z decydentami NATO, że do walki z Talibami, potrzeba konkretnego zwiększenia środków w tamtym właśnie rejonie.

Co do filmu, to przecież nic nowego. Mamy kryzys, wiele warstw społecznych jest pogrążonych w niepokoju ( zwłaszcza w USA jest to widoczne), więc takie spiskowe teorie trafiają na podatny grunt...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując