|
Zgadzam sie z Orzeu -ledwie zaczela sie prezydentura Obamy a jego obietnice przedwyborcze padaja jak domki z kart poczawszy od tego jak obiecywal rychle wycofanie sie wojsk z Afganistanu , Iraku ( zaczal dobrze , bo Guantanamo Bay to teraz tylko relikt przeszlosci , jak kiedys Alcatraz) ,poprawe stanu gospodarki(wielu czarnych myslalo , ze juz po wtorkowym zaprzysiezeniu w srode bedzie zylo w dostatku) - okazuje sie , ze jak poprzedni wybrancy byl po prostu lepszym lgarzem i te 13 % czarnej mniejszosci narodowej w powiazaniu z innymi marzycielami przeciera teraz oczy ze zddumienia i mowi ,, What the f...?".Pozdrawiam z Wietrznego Miasta - tak przyznaje sie , ja glosowalem na Mc Caina - Fantom
|