Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5991
Stary 23.02.2009, 02:27
OK, C+ mam - oglądam. Ale tłumacz tragiczny tłumaczy co 10 słowo, a po angielsku nie można posłuchać, bo tak gada, że jednak zagłusza a i dźwięk słaby.

Jakaś TV pokazuje w oryginale?
Odpowiedz cytując