qazwsx123 napisał(a):

Gdzieś kiedyś czytałem, że podczas zamchów na WTC nie zginął prawie ani jeden Żyd a pracowało ich tam kilkaset, poprostu nie przyszli do pracy.
|
A ja kiedys czytalem ze Elvis zyje, ba - nawet go niedawno widzialem, to bylo dzien po tym jak porwalo mnie ufo...pytanie czy jedno z drugim mialo cos wspolnego
