To jeszcze nic ^^
SuperWisła napisał(a):

Wcześniej Danny Dyer spotkał się z Wisła Sharks i między innymi rozmawiali o nadchodzących derbach ..
Danny powiedział,że pójdzie na sektor gospodarzy,ponieważ tak będzie bezpieczniej,więc zapewne wiedział,że na stadionie coś się będzie działo .. Sharksi też zapewne wiedzieli,że będzie na stadionie ekipa filmująca ..
Danny Dyer rozmawiał także z Tycą z Jude Gangu .. Tyca powiedział,że na derbach będzie gorąco,będzie mnóstwo policji itp.
No i stało się .. Wisła zaczęła awanturę z policją .. Cracovia pózniej zaczęła wyrywać krzesełka i rzucać nimi w białe kaski ..
Bywają takie derby,na których jest spokojnie .. Na tych spokojnie nie było,myślę,że to nie przypadek .. Po co Danny miałby się wybierać na mecz z ekipą filmującą skoro miałoby być spokojnie ? Wydaje mi się to trochę nie logiczne ..
A co do tej koszulki,to nie była ona podpalona z tego co pamiętam .. Wiślacy chcieli ją podpalić,lecz jeden pies szybko im tą koszulkę zabrał po czym zaczęły się przepychanki ..
Pozdrawiam
|
zaraz pewnie ktos napisze ze boski dany placil za kazde wyrwane krzeselko 3funty
