|
Kilka sprostowań:
1. Pod dachem trybuny wschodniej i zachodniej podwieszone będą telebimy i jeden rząd oświetlenia. Drugi rząd stanowić będą reflektory na wysięgnikach.
2. Piłkarze na murawę będą wychodzic tak jak teraz, tj. ze środka trybuny zachodniej. Tam będą wielke szatnie z pełnym zapleczem dla obu drużyn.
3. Korekcja położenia boiska i jego płyty niewiele dadzą. I tak linia boczna będzie w odlełości ponad 15m. od trybun EW.
|