|
No jak to bramkarza nie ma ?Zaraz podpiszą Filipa kurto i on zbawi naszą bramke.A tak na poważnie to nie ma co srać w gacie za przeproszeniem i mówićże inni mają lepszą kadre na runde wiosenną.My mamy Ducha i niezawodne pomysły.Kadra nawet nie najgorsza więc postaramy się powalczyć o jak najwyższe miejsce.
Rzeczywiście dobry pomysł z tym zachwycaniem sie poczynaniami klubu czuje sie że mamy szanse
|