Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8691
Stary 22.02.2009, 22:23
No jak to bramkarza nie ma ?Zaraz podpiszą Filipa kurto i on zbawi naszą bramke.A tak na poważnie to nie ma co srać w gacie za przeproszeniem i mówićże inni mają lepszą kadre na runde wiosenną.My mamy Ducha i niezawodne pomysły.Kadra nawet nie najgorsza więc postaramy się powalczyć o jak najwyższe miejsce.

Rzeczywiście dobry pomysł z tym zachwycaniem sie poczynaniami klubu czuje sie że mamy szanse
Odpowiedz cytując