|
Omonia, APOEL, Anorthosis, AEL Limassol to zespoły tak jak u nas Wisła, Legia, Lech i GKS (?). Powiedziałbym, że lepsze, są tam tacy piłkarze ... nie jednego chciałoby sie wyciągnąć do nas, ale no niestety u nich zarobki nie na 150-200k euro sie kształtuja tylko 400-500. Te zespoly bardzo ładnie walczyły w LM i UEFA. Jak Kosa szaleje na Cyprze, to u nas by nie szalał ? A szalałby a do tego wystarczy popatrzeć jak podaje, ile widzi, jak sie zachowuje że to piłkarz wyższej klasy. Kto tego nie widział to naprawde musi być ślepy. Zaakimatyzował się tam super i życze mistrzostwa. Oni tez bazuja na graczach darmowych a jak ładnie graja ?
|