orzeu napisał(a):

|
Obama jest slaby, przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha.
|
IMHO Obama zdaje sobie sprawę z tego, że wygrał, nie dlatego, że był lepszy, ale dzięki PiaRowi i poparciu konkretnych lobby i dlatego też otacza się ludźmi którzy w Waszyngtońskim burdelku siedzą od lat, więdzą o co toczy się gra i mają doświadczenie. Ci ludzie, z poprzednich administracji mogą uratować Obamie drugą kadencję.