orzeu napisał(a):

|
przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha.
|
Orzeu wyprzedziłeś trochę historię
Nie mówię, że nie masz racji, bo na razie dał się poznać jedynie jako sprawny demagog... ale dajmy czas historii.
BTW: Nikogo, poza czasem nie bronię
