Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.02.2009, 19:41
Co jest propagandowego w stwierdzeniu ze Obama ma w swoim sztabie ludzi... Busha i Clintona?
Obama jest slaby, przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując