Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1530
Stary 22.02.2009, 19:21
mikolaj99 napisał(a):Wyświetl post
Stąd wziął się nasz problem z trybunami - szerokości. Obtułowicz i Kapka wzorował się na stadionie Stade Geoffroy Guichard w Saint-Étienne. Trybuny E I D są identyczne.
Może by nawet lepiej było zrobić węższe ale za to wyższe.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując